وردپرس چیست؟

حدود 1.7 بیلیون سایت وردپرس در حال حاضر فعال هست.با این حال خیلی از مردم هنوز فکر میکنند این وبسایتها زیاد قدرتمند نیستند و فقط برای وبلاگهای تجاری کوچک تا متوسط مناسب میباشد،در صورتی که خیلی از شرکت های معروف جهانی از این پلتفرم استفاده میکنند که من در ادامه چند سایت به شما معرفی میکنم.

hands-working-digital-device-network-graphic-overlay-min

شبکه بی بی سی آمریکا بهترین سریالهای تلویزیونی و بهترین سرگرمی های بریتانیایی را ارائه میکند.و بسیار نزد مخاطبین محبوب است.تا بحال در مورد دکتر کی یا سیاره زمین شنیدید؟بی بی سی آمریکا انواع سریالهای علمی تخیلی،مستندهای تاریخ طبیعی را نمایش میدهد.سایت همه کاره بی بی سی به شما امکان تماشای فیلم خواندن وبلاگ و خرید آنلاین ر میدهد.

سایت وردپرس

باورکردنی نیست اگر ایرانی باشی و سایت دیجیکالا را نشناخته باشی.سایت  دیجیکالا بالاترین میزان فروش را درایران دارد و به بهترین نحو و سریعترین روش ممکن محصولات خود را به فروش میرساند.

سایت وردپرسی

پلی استیشن فقط برای بچه ها نیست در واقع وبسایت مبتنی بر وردپرس پلی استیشن اطلاعات زیادی برای بزرگسالانی که عاشق ارتباط با کودک درون خود هستند نیز دارد.در مورد قیمتهای بازی در سراسر جهان،اخبار پرطرفدار صنعت بازی و فناوری پیشرفته که میخواهید در وبلاگ پلی استیشن میتوانید به آن دست پیدا کنید.

At Sun Web

AtsunWeb.com

و در آخر سایتAtSunWeb که در حال حاضر در حال نمایش به شما میباشد با وردپرس طراحی شده است.وردپرس سیستم بسیار قدرتمند و محبوب برای طراحان سایت میباشد.هر آنچه که یک سایت برای ارائه بهتر محصول و خدمات را نیاز داشته باشد با وردپرس امکان پذیر است.امنیت،سئو،زیبایی و …

به بالای صفحه بردن